נדל״ן

דירות אחרונות בפרויקט הדגל של קבוצת לוזון בגני תקווה

שלב ב' בפרויקט MY UNIK – צמד הבניינים המעוצבים בני 18 הקומות בשכונה הכי מבוקשת באזור – מתקרב למועד האכלוס. רק 20 משפחות עוד יכולות להצטרף וליהנות מחיי קהילה שלווים, חינוך איכותי והרבה ירוק בעיניים, והכול במרחק קצר מהמשרד

 

 

כשקבוצת לוזון סימנה את שכונת גנים החדשה שבגני תקווה כאחד מיעדיה המרכזיים לבינוי ופיתוח, היה ברור כי הפוטנציאל גבוה במיוחד: הקרבה למוקדי התעסוקה, העסקים והבילוי מחד, והאפשרות לחיי קהילה שלווים עם מסגרות חינוך איכותיות מאידך, חוברות יחד ויוצרות שם לוקיישן אידיאלי. אבל ההצלחה עלתה אפילו על התחזיות: MY UNIK הפך לא רק לפרויקט הדגל של היזם, אלא גם לאחד הפרויקטים המבוקשים בשכונה ובאזור כולו.

שלב א' בפרויקט, צמד בניינים בני 17 קומות, עורר התעניינות שיא, עם דירות בכל הגדלים ש"נחטפו" בזו אחר זו ואוכלסו כולן בהצלחה. גם הנכסים בשלב ב' בפרויקט, המורכב מצמד בניינים בני 18 קומות, נמכרים במהירות רבה. האכלוס צפוי בינואר 2021, ונכון לראשית אוגוסט נותרו 20 יחידות פנויות – ביניהן דירות 5 חדרים (122 מ"ר עם מרפסות 18 מ"ר), דירות 4.5 חדרים (113 מ"ר עם מרפסות 19 מ"ר) ופנטהאוז יוקרתי אחד אחרון (154 מ"ר עם מרפסת 75 מ"ר בקומה האחרונה).

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונציגי קבוצת לוזון יזמות ואנרגיה יחזרו אליכם בהקדם!

 

הדירות בפרויקט מתוכננות בקפידה ופונקציונליות, וכולן יפהפיות ומרווחות. ניתן להתרשם מהן באמצעות דירה מעוצבת ומרוהטת לדוגמה. המפרט כולל בין היתר: ריצוף 80X80, תריסים חשמליים בכל החלונות, אסלות תלויות, ארונות בחדרי הרחצה ומזגן מיני מרכזי. בכל בניין יש לובי רחב ידיים, מועדון דיירים ושני מפלסים של חניון תת קרקעי, כאשר לכל דירה מוקצים שתי חניות ומחסן.

הבניינים ממוקמים בקצה המערבי של גני תקווה, קרוב לקריית אונו, ורוב הדירות פונות ומשקיפות לעבר השטח הפתוח. הפרויקט מעוצב בסגנון הייחודי של משרד האדריכלים רמי וימר, שמתכנן כבר 40 שנה פרויקטי מגורים, משרדים ומרכזים מסחריים בארץ ובאירופה, בדגש על פתרונות יצירתיים הן במישור החזותי והן בהיבטים הפונקציונליים. הקבלן המבצע הוא דניה סיבוס, שהספיק להשלים את הבנייה ולעמוד במועד האכלוס אף בימי הקורונה.

 

קרוב ממש, רחוק מספיק

לא במקרה סימנה קבוצת לוזון את בקעת אונו, ואת השכונות החדשות בה בפרט, כמוקד מרכזי לפעילות. בשנים האחרונות הפך האזור הזה לאחד המבוקשים במרכז הארץ. במרחק נסיעה קצר ברכב או בתחבורה ציבורית – דרך כביש 471 שמצפון לגני תקווה או 461 שמדרום ליהוד, ודרכם לצירים הראשיים 4 ו-40 – נמצאים הבורסה של רמת גן, פארקי התעשייה אפק ופתח תקוה, בית החולים שיבא בתל השומר וכמובן, מרכז תל אביב.

 

למפת הפרויקט

 

אבל זהו רק צד אחד של המטבע. בצד השני, נשמרת הפריווילגיה להתרחק מהרעש, העומס, מצוקת החניה והמחירים האסטרונומיים לטובת סביבה ירוקה יותר, רגועה יותר, עם מסגרות חינוך מצטיינות. במועצות כמו גני תקווה, סביון ונווה מונסון, לכל אלה מצטרפים גם חיי קהילה מפותחים.

היתרונות הגדולים של האזור מושכים אליו בשנים האחרונות אוכלוסייה רעננה, חזקה ומבוססת מבחינה סוציו-אקונומית – זוגות צעירים, משפחות, מצמצמי או משפרי דיור. שכונת גנים החדשה שבגני תקווה, עם בנייה רוויה המוקפת שדות ושטחים פתוחים, הפכה יעד צומח ומבוקש כשלעצמו, שלוקח את כל יתרונות האזור עוד כמה צעדים קדימה.

 

 

אמינות, נוחות וסטנדרט מקסימלי

קבוצת עמוס לוזון יזמות ואנרגיה בע"מ היא אחת מחברות יזום הנדל"ן המובילות בישראל. מאז נוסדה, באמצע שנות ה-80, היא מהווה תו תקן של איכות, אמינות ועמידה בלוחות זמנים. כיום היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסה, עם גב פיננסי איתן ושקיפות מירבית. הקבוצה וחברות הבת שלה מבצעות פעילות ענפה ביזום והקמה של פרויקטי בינוי, מלונאות ותשתיות אנרגיה בארץ ובעולם. טביעות אצבעותיה ניכרות באלפי פרויקטי גימור, חלקם בשירות ענקיות טכנולוגיה כמו פייסבוק, גוגל ומיקרוסופט. בנוסף, היא מחזיקה באחוזים מתחנת הכוח דוראד באשקלון, המופעלת בגז טבעי ומספקת חשמל לחברות מהמובילות במשק.

בימים אלה, כאמור, נשלמת מכירת הנכסים בפרויקט MY UNIK. במקביל כבר החל שיווק הפרויקט הבא של הקבוצה, אף הוא בשכונת גנים החדשה: MY UNIK HOME – בניין בוטיק מעוצב בן 17 קומות ו-63 דירות. עשר היחידות הראשונות מוצעות כעת במחירי פריסייל מפתיעים. פרויקט נוסף בסדרה, שמוקם ביהוד, הגיע לשלבי בנייה מתקדמים ואכלוסו צפוי במרס 2021.

"למותג UNIK קיים מוניטין באזור כשם נרדף לאמינות, נוחות ובנייה חדשה ועדכנית בסטנדרטים הגבוהים ביותר", אומרת סמדר מאירי, משווקת הפרויקטים. "היה לנו חשוב להתאים את הדירות לכל סוגי המשפחות ולהבטיח להן איכות חיים אופטימלית. מי שיגיע ייהנה מחיי קהילה, חינוך איכותי ונוף משגע, כשכל זה קרוב לכל המוקדים החשובים. יש כאן באמת הזדמנות ליצור סטנדרט חדש לנו ולילדים שלנו עם מיקום אידיאלי, אוכלוסייה איכותית ואיכות חיים אחרת".

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונציגי קבוצת לוזון יזמות ואנרגיה יחזרו אליכם בהקדם!

היי, הכתבה עניינה אותך?

  • 9 כן
  • 4 מאד
  • 1 לא