נדל״ן

לגור ב-TOP: פנטהאוז 6 חדרים בפרויקט היוקרתי של ראשל"צ

בשכונת וילות מטופחת, באחד מאזורי הביקוש החמים במרכז הארץ, ניצב UNIK TOP – קומפלקס אדריכלי מרהיב של 4 מגדלים מדורגים. ב-TOP שלהם: פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים מעוצבים עם מרפסות מרווחות, מפרט מרשים ונוף לים. למקדימים לרכוש תינתן הטבה מיוחדת

 

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

 

 

כשאומרים "דירה לחיים", כשמדברים על שדרוג למשפחה, לזה בדיוק מתכוונים: מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים רחבי ידיים במרומי פרויקט ייחודי, באחד ממוקדי הפיתוח המבוקשים של מרכז הארץ. פרויקט UNIK TOP שבשכונת נחלת יהודה בראשון לציון מציע את הטוב שבכל העולמות – קצת עיר וקצת כפר – ואת כל מה שמשפחה צריכה כשהיא מבקשת לשפר דיור וליהנות מאיכות חיים גבוהה.

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

 

הפרויקט נבנה כקונספט אדריכלי מיוחד: ארבעה מגדלים מדורגים בני 19, 21, 24 ו-25 קומות, שיחד יוצרים מעין אקולייזר אורבני מרהיב. המיני פנטהאוזים והפנטהאוזים ממוקמים כולם בקומות הגבוהות, מה שמוסיף לדירות המרווחות גם נוף עוצר נשימה – מהים שבמערב ועד לשטחים הפתוחים שמצפון ומדרום, שמאפשרים לשטוף את העיניים בכחול ובירוק כבר עם הקפה של הבוקר.

המפרט בדירות מרשים כמו הנוף שנשקף מהן. הוא כולל חשמל חכם, שני מזגנים מיני מרכזיים, ריצוף 120X120, דלת כניסה רחבה ("דלת וחצי") וחלוקה פנימית גמישה. לכל דירה שמורים מחסן ושתי חניות פרטיות בחניון התת הקרקעי. גם השטחים המשותפים מעוצבים בסטנדרט גבוה.

 

למפת הפרויקט

 

לראות את קו הים מהמרפסת

בימים אלה מוצעות למכירה בפרויקט רק דירות פנטהאוז ומיני פנטהאוז בנות שישה חדרים.

שטח הפנטהאוזים הוא 172 מ"ר + מרפסת של 56 או 52 מ"ר + מרפסת 11 מ"ר ביחידת המתבגר, ובחלק מהדגמים אף מרפסת 16 מ"ר ביחידת ההורים.

שטח המיני פנטהאוזים הוא 151 מ"ר + מרפסות בגדלים שונים של 79, 67, 40 או 36 מ"ר + מרפסת 11 מ"ר ביחידת ההורים.

התענוג הזה יכול להיות שלכם תמורת החל מ-3,870,000 שקלים.

לגור בעיר, להרגיש בכפר

אזורי הפיתוח במרכז הארץ הולכים ואוזלים, והחיפוש אחר יוקרה במחיר סביר נעשה קשה משנה לשנה. שכונת נחלת יהודה, שעוברת פיתוח מואץ אם כי סביבתי וחכם, נחשבת כיום לאחד מאזורי הביקוש החמים. בעבר הייתה השכונה מושב נפרד, עד שאוחדה עם "עיר הקניונים". שטחיה החקלאיים והפרדסים שאפיינו אותה הוסבו לפנינות נדל"ן – בעיקר וילות פרטיות ומטופחות, עם שיעור בריכות פרטיות מהגבוהים במדינה. השכונה היא קלאסית עבור משפחות מבוססות המבקשות לשפר דיור וליהנות ממערכת חינוכית וקהילתית מפותחת, כמו גם מקרבה לצירי התנועה ולמרכזי הבילוי והעסקים.

תב"ע חדשה אפשרה את הקמת UNIK TOP הבולט למרחקים בפאתי השכונה הנמוכה. למי שמצוי בנדל"ן המקומי, כותרת הפרויקט תישמע ודאי מוכרת: UNIK הוא מותג של לא מעט פרויקטי נדל"ן במרכז הארץ שהמשותף להם הוא איכות, ייחודיות, הקפדה יתרה על הפרטים, גימור בסטנדרטים גבוהים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. בכולם ניכרת טביעת האצבע של עמוס לוזון, יזם בנשמתו, שעומד מאחורי שורה של פרויקטים בשוק הנדל"ן הפרטי והמסחרי ב-35 השנים האחרונות: מרכזים מסחריים, פארקי תעשייה ומדע, דיור מוגן ופרויקטי מגורים ייחודיים.

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

 

רבים מהפרויקטים של לוזון הוקמו בשותפות חברות נדל"ן מהגדולות והמובילות במשק. כך, UNIK TOP הוא פרי יזמות משותפת של ע. לוזון נכסים והשקעות הנהנית מאיתנות פיננסית, שפע של נכסים מניבים ומוניטין מעולה, וחברת הנדל"ן הידועה דניה סיבוס שהיא גם הקבלן המבצע.

האפשרות ליהנות מכל העולמות – להיות קצת עכבר עיר וקצת עכבר כפר – ולהשקיף על כל זה מתוך הפנטהאוז שבמרומי אחד המגדלים החדשים, היא נכס בפני עצמו עבור משפרי הדיור. אם נחלת יהודה היא הדבר הגדול הנוכחי במפת אזורי הביקוש, הפנטהאוזים והמיני פנטהאוזים של UNIK TOP הם הפסגה.

 

 

היי, הכתבה עניינה אותך?

  • 42 כן
  • 4 מאוד
  • 7 לא