נדל״ן

לפני עליית המחירים והמדד: הטבה ייחודית בפרויקט המגדלים המבוקש UNIK TOP בראשל"צ

הטבה מוגבלת בזמן לרוכשים דירה באחד מפרויקטי הנדל"ן המדוברים של מרכז הארץ: אפס הצמדה למדד שמבטיח Fixed Price בתקופה של התייקרויות

 

למידע נוסף ולהשארת פרטים >>

 

 

הישראלים מסתערים שוב על הנדל"ן המקומי, ושילוב של גורמים מחזק את ההערכות שבהמשך לעליות המדד והמחירים ב-2021, שנת 2022 תביאי איתה עליות נוספות בעליית מחירי הדיור. UNIK TOP, אחד הפרויקטים המדוברים כעת בראשון לציון, יוצא במבצע אפס הצמדה למדד.

פטור מהצמדה למדד תשומות הבנייה נחשב להטבה חריגה ומשמעותית בתקופה של התייקרויות בענף ובמשק. בחודשים האחרונים הוסיף המדד כ-2% לערכו (לאחר שב-2020 כולה עלה במחצית האחוז, ובחודשים מסויימים במהלכה אף רשם ירידות). המשמעות של עלייה כזאת היא "קנס" של כ-60 אלף שקל על יתרת תשלום של 3 מיליון. אפס הצמדה פירושו: Fixed Price המחיר בעת הרכישה הוא גם המחיר הסופי.

 

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

 

פרויקט UNIK TOP נבנה בקונספט אדריכלי ייחודי: ארבעה מגדלים מדורגים של 19, 21, 24 ו-25 קומות, שיחד יוצרים מעין אקולייזר אורבני מרהיב הבולט למרחקים. הוא מוקם במסגרת תב"ע חדשה בפאתי שכונת נחלת יהודה, המאופיינת דווקא בווילות צמודות קרקע עם שיעור גבוה במיוחד של בריכות פרטיות. בקומות הגבוהות במגדלים ניצבים פנטהאוזים ומיני פנטהאוזים רחבי ידיים, בני שישה חדרים ושטח של 172 ו-151 מ"ר (לא כולל המרפסות). נשקף מהם נוף עוצר נשימה מהים שבמערב ועד לשטחים הפתוחים שמצפון ומדרום.

המפרט בכל דירות כולל חשמל חכם, מזגנים מיני מרכזיים, ריצוף 120X120, דלת כניסה רחבה ("דלת וחצי") וחלוקה פנימית גמישה. בעלי הדירות מקבלים גם מחסן ושתי חניות פרטיות בחניון התת קרקעי. השטחים המשותפים מעוצבים אף הם בסטנדרט גבוה.

שכונת נחלת יהודה עוברת בתקופה זו פיתוח מואץ, סביבתי וחכם, שהופך אותה לאזור ביקוש חם. דירות רבות בפרויקט החדש כבר שווקו למשפרי דיור ולמשפחות צעירות ומתרחבות, שביקשו ליהנות מאיכות חיים בקרבה לצירי תנועה ראשיים ולמרכזי התעסוקה והעסקים של לב המדינה.

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

 

מותג UNIK הוא כבר שם דבר בפרויקטי נדל"ן במרכז הארץ שהמשותף להם הוא איכות, ייחודיות, הקפדה יתרה על הפרטים, גימור בסטנדרטים גבוהים ואנשי מקצוע מהמעלה הראשונה. מאחורי הסדרה עומד היזם עמוס לוזון, האחראי לשורה של פרויקטים בשוק הנדל"ן הפרטי והמסחרי ב-35 השנים האחרונות – מרכזים מסחריים, פארקי תעשייה ומדע, דיור מוגן ופרויקטי מגורים ייחודיים. UNIK TOP הוא פרי יזמות משותפת של ע. לוזון נכסים והשקעות, הנהנית מאיתנות פיננסית, שפע של נכסים מניבים ומוניטין מעולה, ושל חברת הנדל"ן הידועה דניה סיבוס שהיא גם הקבלן המבצע.


למידע נוסף ולהשארת פרטים >>

היי, הכתבה עניינה אותך?

  • 38 כן
  • 7 מאוד
  • 2 לא