נדל״ן

לפני שההתחדשות מקפיצה את העלות: דירות אחרונות בפרויקט Unik Life של לוזון ביהוד

בלב גוש דן, באחד מאזורי הביקוש החמים והצומחים בישראל, בונה קבוצת לוזון את פרויקט UNIK LIFE – צמד בניינים יפהפיים על פארק תל יהוד. הבניינים בני 13 קומות ובהם דירות בנות 3, 4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים רחבי ידייםבימים אלה, נותרו למכירה בפרויקט מספר מצומצם של דירות 5 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן.

 

 

יהוד היא אחת הערים המרכזיות, העוברות תהליך התחדשות עירונית כללית בכל שטחה. עם ההתחדשות מגיעה גם ההתרחבות: בינוי חדש, הרחבת השטח המוניציפלי, חידוש של אזורי תעסוקה ומעבר לתעשייה מתקדמת.

העיר ממוקמת בצומת דרכים ונהנית מנגישות מירבית – ברמה אזורית (כביש 461 לתל-אביב, 412 לראשון לציון ולרחובות ו-40 לפתח תקוה ולדרום), ארצית (כבישים 1, 4 ו-6) ואפילו בינלאומית: הסמיכות לנתב"ג, שער הכניסה של ישראל, מספקת לעיר הזדמנויות ייחודיות.

לפיכך, יהוד-מונסון נחשבת כיום לאזור "חם" הן להשקעה ועסקים והן למגורים  – בין אם לוותיקי העיר, לתושבים חוזרים, או לאוכלוסייה חדשה לגמרי, צעירה, מבוססת ורעננה, שמשנה את המרקם האורבני, יוצרת חיי קהילה ומשדרגת את המסגרות החינוכיות.

 

UNIK LIFE – איכות חיים אחרת
כשמדברים על ההתחדשות באזור, קשה לפספס את חתימת ידה של אחת מיזמיות הנדל"ן המובילות בארץ – קבוצת עמוס לוזון יזמות ואנרגיה בע"מ. בימים אלה היא משלימה סדרה של פרויקטי בינוי איכותיים תחת המותג UNIK, באיזור בקעת אונו. פרויקט  UNIK LIFE נבנה ביהוד, ברחוב צבי ישי, ואכלוסו צפוי במרס 21'.

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונציגי קבוצת לוזון יזמות ואנרגיה יחזרו אליכם בהקדם!

 

הדירות בפרויקט משלבות, באופן מיטבי, פונקציונליות ועיצוב. הן כוללות סלון מרווח במיוחד וחדרים שמבטיחים פרטיות לכל אחת ואחד מבני המשפחה. כל יחידה כוללת ריצוף 80X80, אסלות תלויות, מרפסת וחניה פרטית (לדירות הגג והגן מוקצות שתי חניות) בחניונים  תת קרקעיים.

מעל לכל היתרונות, גולת הכותרת של הפרויקט היא הלוקיישן: הפרויקט צמוד לפארק תל יהוד, המתוכנן ע"י העירייה, כ-20 דונם של ריאה ירוקה על פני גבעה מלאכותית. התל טמן בחובו עדויות ומזכרות חשובות מתקופות קדומות, ולכן קדמו לבנייה חפירות הצלה ארכיאולוגיות מטעם רשות העתיקות ובמימון קבוצת לוזון. פארק תל יהוד הוא אחת האטרקציות המרכזיות בעיר. לתושבים שיאכלסו את UNIK LIFE הוא מבטיח הרבה שלווה וירוק בעיניים הישר מהמרפסות.

 

למפת הפרויקט

 

עכבר העיר, עכבר הכפר
הבניינים החדשים מעוצבים ויפהפיים, פרי התכנון המדוקדק של רוזיו אדריכלים. הקבלן המבצע הוא דניה סיבוס, שבניגוד לעיכובי הקורונה הנפוצים בימים אלה בהקמה, בבנייה ובמסירת המפתחות, הצליח דווקא להקדים בחודש את לוחות הזמנים. היזמית היא, כאמור, קבוצת לוזון, העומדת מאחורי פרויקטים חשובים במגורים, מלונאות, מרכזי מסחר ותשתיות אנרגיה בארץ ובעולם. הקבוצה נסחרת בבורסה ונהנית מגב פיננסי איתן. היא ביצעה שיתופי פעולה מוצלחים עם ענקיות טכנולוגיה כמו פייסבוק, גוגל ומיקרוסופט ומחזיקה באחוזים מתחנת הכוח דוראד באשקלון, המופעלת בגז טבעי ומספקת חשמל לכמה מהחברות המובילות במשק.

רוב היחידות בפרויקט UNIK LIFE כבר שווקו ונמכרו בהצלחה, ונותרו רק מעטות: דירות 5 חדרים (118 מ"ר עם מרפסת 11 מ"ר), פנטהאוזים 5 חדרים (131 או 138 מ"ר עם מרפסות 97-87 מ"ר) ודירות גן 5 חדרים (123 מ"ר עם חצרות 75-70 מ"ר). דירת 5 חדרים בפרויקט נמכרת  החל מ-2,200,000 שקלים. נוכח מתיחת הפנים שעוברת יהוד-מונסון, בשוק הנדל"ן מעריכים כי המחירים יימצאו בשנים הקרובות במגמת עלייה.

"יש כאן הזדמנות גדולה לתפוס בזמן, לפני שהמחירים עולים, את הדבר הגדול הבא", אומרת סמדר מאירי, משווקת פרויקטי UNIK של לוזון. "מי שמבקש לחיות קרוב, אבל לא קרוב מדי, למרכזי התעסוקה והעסקים של גוש דן, ועדיין להבטיח לעצמו ולילדיו חיי קהילה שלווים יותר, קרובים יותר למרחב הכפרי ולשטח הפתוח – יוכל למצוא כאן את השילוב המושלם בין עכבר העיר לעכבר הכפר".

 

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונציגי קבוצת לוזון יזמות ואנרגיה יחזרו אליכם בהקדם!

 

היי, הכתבה עניינה אותך?

  • 15 כן
  • 4 מאד
  • 4 לא