img

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם מחכה במרחק קליק אחד

מתחילים >
תל אביב, IL
temperature icon 29°

web2infoמינויי בכיריםמועצת המנהלים של מטח, המרכז לטכנולוגיה חינוכית מתברכת בשלושה מינויים חדשים
מינויי בכירים

מועצת המנהלים של מטח, המרכז לטכנולוגיה חינוכית מתברכת בשלושה מינויים חדשים

מטח, המרכז לטכנולוגיה חינוכית הוא ארגון לתועלת הציבור שייעודו הוא קידום למידה רלוונטית בישראל באמצעות פתרונות דיגיטליים המשלבים פדגוגיה, חווית למידה וטכנולוגיה מתקדמת. שלושה חברים חדשים מצטרפים כעת למועצת המנהלים של הארגון
יניב גרטי, סגן נשיא אינטל העולמית ומנכ"ל אינטל ישראל לשעבר. לאחר מגוון תפקידים בחברות סטארט-אפ, הצטרף גרטי לאינטל וכיהן בה כסגן נשיא וכמנהל כללי עולמי של קבוצת התקשורת האלחוטית, תפקיד שבו היה אחראי על שילוב פתרונות תקשורת אלחוטיים במוצרי אינטל. גרטי הוביל את אינטל, חברת ההייטק הגדולה בארץ, באמצעות השקעות ופיתוחים משמעותיים במגוון רחב של תחומים. כיום משמש גרטי כדירקטור בחברת נובה ומעורב בפרויקטים חברתיים שונים. ניסיונו העשיר בהובלת חדשנות וצמיחה עסקית, לצד תפיסתו האסטרטגית ויכולותיו הניהוליות המוכחות, צפויים לסייע בעיצוב היעדים והחזון של מטח. 

נגה גיל בשיא, אשת חינוך שאף שניהלה את אגף החינוך במועצה האזורית עמק המעיינות. במשך שנים רבות עסקה גיל בשיא בעשייה ציבורית והובילה שינויים במצבים מורכבים, והיא צפויה לתרום רבות מניסיונה העשיר למאמצי מטח לקדם טכנולוגיות חדשניות בהוראה ולמידה. בתפקידיה הקודמים הוכיחה יכולות מרשימות כאשר הקימה במהירות תיכון לתלמידים ומורים מפונים במהלך משבר ביטחוני, ובמקביל ניהלה צוות חירום. כמנהלת אגף חינוך וקהילה במועצה האזורית, הובילה פרויקטים חינוכיים חדשניים כמו עידן טכנולוגי, חווה חקלאית-חינוכית, בינוי בתי ספר, ותוכניות רב-תחומיות שזכו להכרה ציבורית רחבה.

בקרן מנדל הקימה גיל בשיא תוכנית לבכירים בשירות הציבורי תוך יצירת קשרים עם רשויות, משרדי ממשלה וגופים רלוונטיים – בסיס איתן לתפקידה החדש במטח. ניסיונה הרב בניהול צוותים גדולים ומחויבים למען הקהילה ובהשגת יעדים משמעותיים בחינוך, רווחה ופעילות קהילתית, צפוי להוות תרומה משמעותית להמשך פיתוחו של מטח כגוף מוביל בעולם החינוך. 

ד"ר תומר סיימון, דמות בולטת ומנוסה בתחומי המחקר, הפיתוח והחדשנות הטכנולוגית. סיימון, המכהן במקביל כמדען הראשי של מיקרוסופט ישראל מחקר ופיתוח, מביא עימו מומחיות רבת-שנים בהובלת פרויקטים טכנולוגיים מורכבים ויוזמות חדשנות בגופים מובילים.

סיימון היה סמנכ"ל טכנולוגיות לאומיות במיקרוסופט ישראל, ארכיטקט ראשי של ה IT-במשרד המשפטים, ודירקטור חדשנות ו-CTO בחברת אמדוקס. בנוסף, הוא חבר בוועדות ממשלתיות ובאיגוד האינטרנט הישראלי ומלווה את מערכת הביטחון. סיימון, בעל תואר דוקטור בניהול חירום מאוניברסיטת בן-גוריון ותארים נוספים, צפוי להשפיע על הכיוונים האסטרטגיים של מטח המאופיינים בטכנולוגיות חדשניות לצורכי למידה והוראה איכותיים, בזכות ניסיונו המשמעותי וקשריו עם גופי המפתח בתחומים אלו

מאת יוסי בידץ, מנכ"ל מטח, נמסר: "כחלק מהנסיון המתמיד של מטח להתחדש ולהתאים עצמו למציאות המתהווה, אנו מתברכים במנהיגה ובמנהיגים שניאותו להצטרף לאחרונה למועצת המנהלים של מטח, המרכז לטכנולוגיה חינוכית בראשות פרופ' עמי מויאל. נגה גיל בשיא, המביאה איתה ניסיון מגוון ממערכת החינוך ומהרשויות המוניציפאליות. יניב גרטי המביא עימו את נסיונו מעולם ההייטק וניהול אינטל ואת פועלו בתחום החברתי חינוכי. ד"ר תומר סיימון המוביל את החדשנות במייקרוסופט ומעורב בקהילות אסטרטגיות בארץ ובעולם.

מאז ה 7/10 נרתמו שלושתם לאתגרי המלחמה ותורמים באופן אישי לתחומי החברה, החינוך, הכלכלה והביטחון.

אני מאמין כי הצטרפותם אלינו תסייע למטח להגשים את יעודו בקידום החינוך הרלוונטי על רקע התמורות הרבות המאתגרות את החברה והחינוך בישראל."

 

מאת פרופ' עמי מויאל, יו"ר מועצת המנהלים במטח, נמסר: "אנו גאים לצרף אל מועצת המנהלים של מטח שלושה נציגים מצוינים. נגה גיל בשיא, יניב גרטי וד"ר תומר סיימון הם דמויות מוכשרות ומוערכות, שצברו ניסיון רב ומגוון בתחומים החיוניים לפעילותנו. ידע עשיר בחינוך, טכנולוגיות מתקדמות, חדשנות ופיתוח עסקי, לצד יכולות מנהיגות והובלת צוותים, כל אלה יסייעו להמשיך ולקדם את מטח כגוף מוביל בתחום הטכנולוגיה החינוכית בישראל ובעולם. אני בטוח שתרומתם לארגון תהיה משמעותית, ואני מצפה לשיתוף פעולה פורה למען מטרותינו המשותפות".

הירשם
דווח על
guest
0 תגובות
הצג את כל התגובות
למעלה

מה נוכל לעזור לך למצוא?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חכו רגע, יש לנו עוד נושאים שיכולים לעניין אתכם!

פרסמו אצלנו >
נגישות