img

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם מחכה במרחק קליק אחד

מתחילים >
תל אביב, IL
temperature icon 22°

web2infoבריאותהידיים ששלובות זו בזו: עמותת שלובות שיצרה חיבור חדש לחיים
בריאות

הידיים ששלובות זו בזו: עמותת שלובות שיצרה חיבור חדש לחיים

כששרון כהן היקרה פנתה למערכת שלנו (web2info) עם הסיפור המרתק של עמותת שלובות לא יכולנו שלא להירתם לעזרה. לפני מספר שנים נחשפנו לראשונה לעשייה של העמותה במסגרת תהליך מיתוג וכעת לרגל חודש המודעות לסרטן השד המצוין ברחבי העולם באוקטובר אנו נפגשים בשנית.

 

 

״שלובות- חיבור חדש לחיים" הינה עמותה שהוקמה לאחר שש שנות פעילות, מתוך חזון של מייסדיה לאפשר לנשים וגברים בתקופת התמודדות עם סרטן להיות חלק ממעגל תמיכה ליצירת זמן איכותי וחוויתי״ מספרת כהן. ״המפגשים החברתיים, המלווים על ידי מנחים ומנחות בהתנדבות מלאה ומתוך נתינה עמוקה, מאפשרים לנו להנות, לצחוק, לשמוע הרצאות וסיפורים מדהימים, לעסוק בפעילות יצירתית ובעיקר להתנתק מדי פעם מהשיגרה המכבידה ולא לעסוק כלל באותה מחלה שנמצאת ברקע״.

כתבות נוספות בסדרה

חשוב לנו להשמיע את קולנו ולעורר נשים לגשת ולהיבדק ובנוסף לאפשר למי שמעוניינת לקחת חלק פעיל בעשייה והמפגשים של העמותה.

 

ליצירת קשר עם עמותת שלובות השאירו פרטים

 

מאחורי כל אשה עומד סיפור אישי מרתק
אילנה הגיעה לשלובות חודשיים אחרי ניתוח כריתת שד. היא עדיין לא חזרה לעבודתה כשכירה בתפקידה כמנהלת חשבונות. הימים עברו ואנשים ציפו ממנה שתחזור לעבודה ולשגרה ותשכח את תקופת ההתמודדות עם הסרטן, הניתוח והטיפולים שעברה. על שלובות שמעה מהעובדת הסוציאלית של בית החולים בו נותחה. בפעם הראשונה ישבה שקטה ומכונסת בעצמה. העדיפה לא לספר מה עברה. אחרי כמה פגישות בשלובות, הבינה שכל הנשים מבינות את מה שעובר עליה, חלקן אפילו עברו את אותו דבר, יש להן מכנה משותף ואפשר להרגיש נינוחה בניהן. באותו יום היתה להן סדנת נומרולוגיה. מתנדבת שהגיע ונתנה לכל אחת ניתוח אישי ומסר לגבי השנה הנוכחית. לאילנה אמרה המנחה – "את צריכה להיות עצמאית. לא מתאים לך להיות שכירה". אילנה חשבה שזה בלתי אפשרי עבורה בתקופה זו אולם זכרה את דבריה של המתנדבת. היא המשיכה להגיע למפגשים ורכשה לעצמה חברות חדשות, היא השתחררה, צחקה, נהנתה ובראשה עדיין היה המסר שקיבלה. כעבור חצי שנה בוועדת השיקום בבטל"א הציעו לאילנה מגוון אפשרויות לשיקום. אילנה בחרה ללכת ללמוד להיות קונדיטורית – תחביב שפיתחה במשך שנים. במקביל לקורס המשיכה להגיע למפגשים ובכל פעם הביאה משהו שהכינה. כשסיימה את הקורס החליטה להעיז ולפתוח עסק. היא התחילה למכור עוגיות ועוגות מעשה ידיה ויום אחד הגיע למפגש שלובות עם עוגות ועוגיות וריבות וסיפרה שהתחילה לקבל הרבה הזמנות ולא תוכל להגיע כל שבוע. את העוגה למסיבת השנה הראשונה של שלובות אפתה אילנה. כשהיא מגיעה למפגשים ויש ימי הולדת, אילנה אופה עוגות ומביאה איתה – והכל ללא תמורה. היא אומרת שזו התודה שלה לשלובות ולסדנה ההיא בה קיבלה את המסר שעליה להיות עצמאית ולא לחזור לתפקידה כשכירה.

 

 

מעגל תמיכה חברתי
״במהלך השנים הוקמו סניפים בכל רחבי הארץ, וכך מתאפשר לנו להנות מטיולים, סופי שבוע, מסיבות, הופעות, סדנאות ברמה המקומית והכלל ארצית – והכל ללא עלות״ מוסיפה ומספרת לנו שרון כהן. ״שלובות זהו מעגל תמיכה חברתי לאלו שיש להם מכנה משותף, כולנו "באותה סירה", כולנו חווים את הקשיים בהתמודדות היומיומית. החיבור חדש לחיים בשלובות מאפשר לך אורח חיים חדש, שונה ומגוון ומקור להתחזקות והתמודדות משותפת״.

אובחנת עם סרטן? אנחנו כאן בשבילך!
אם אובחנת, וזו תקופת ההתמודדות שלך, כדאי לך להצטרף אלינו לשלובות, למפגש ללא התחייבות ואולי יחד נצליח להקל ולשנות ולו במעט את סדר היום שלך.
ניתן למצוא אותנו ברשתות החברתיות, וליצור איתנו קשר כדי שנוכל להפנות אותך לסניף הקרוב לבית.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ליצירת קשר עם עמותת שלובות השאירו פרטים

 

למעלה

מה נוכל לעזור לך למצוא?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חכו רגע, יש לנו עוד נושאים שיכולים לעניין אתכם!

פרסמו אצלנו >
נגישות