תעשייה ורכב

אנרגיה לשעת חירום

חשמל הוא צורך בסיסי, ובמצבי חירום שונים, כאשר החוסר וודאות רק הולך וגדל, יש מוצר אחד שתפקידו להשליט סדר – גנרטור חירום.

 

 

כעסק וכלקוח פרטי, עליכם לקחת בחשבון את כלל המשמעויות של מחסור במקור חשמל זמין בזמן חירום. כי כשמדובר במערכות מצילות חיים אשר אינן נכנסות לפעולה, מערכות הגנה מפני שריפות, נגישות ועד עבודה בתנאי תאורה לקויים, יש לכך משמעויות מרחיקות לכת.

 

 

מלבד הסכנות הבטיחותיות, קיים גם סיכון נוסף והוא ההיבט הכלכלי. מפעל או משרד אינו יכול לתפקד במצב של מחסור בחשמל – השילוב של עלויות השכר בזמן המחסור בחשמל וחוסר היכולת לייצר ערך בעבור זמן העבודה, עשוי להביא לניפוח ההוצאות ופגיעה בשורת הרווח של המפעל. בדומה לעסקים רבים, גם בתי חולים לא יכולים להרשות לעצמם להיקלע למצב של הפסקת חשמל, אפילו לא לרגע אחד בשל התלות של כלל המערכות באנרגיה זמינה

 

 

בין אם מדובר במגפת הקורונה או במזג אוויר קיצוני, כאשר מתרחש אירוע בסדר גודל משמעותי, מערכות האנרגיה של קטרפילר ושל נציגתה בישראל – טרקטורים וציוד ITE, מתמחות במתן פתרונות אנרגיה מתקדמים במצבי סיכון,  תוך עבודה בתנאי שטח קיצוניים ועמידה בסטנדרטים המתקדמים ביותר.

 

 

החברה  מספקת מגוון רחב של גנרטורים לחירום מבית קטרפילר הניתנים לאספקה עם חופות מושתקות, חופות מזג אוויר, בקר SMS לשליטה מרחוק ובהספקים של 7.5 ועד 4000 .KVA

דווקא עכשיו, כאשר נכפתה על ישראל מדיניות של "שמיים סגורים", חברת טרקטורים וציוד ממשיכה לספק ביתר שאת את כל היכולות הטכניות בעזרת מערך שירות והנדסה מוביל.

 

 

טרקטורים וציוד ITE מעניקה שירות אישי, מקצועי ואמין לכלל מערכות האנרגיה של קטרפילר ושל מותגים אחרים. כמו כן, מחלקת השירות פועלת בעזרת עשרות צוותים מיומנים משלושה מוקדים מרכזיים (צפון, מרכז ודרום) ובארבעה מוקדי שרות נוספים, 24/7, במצבי שיגרה וחירום.

 

רוצים לשמוע יותר? השאירו פרטים

 

הגנרטורים של קטרפילר יהיו שם בשבילכם  ברגע האמת!