img

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם מחכה במרחק קליק אחד

מתחילים >
תל אביב, IL
temperature icon 31°

web2infoמינויי בכיריםלקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית: מינויים חדשים באפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב
מינויי בכירים

לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית: מינויים חדשים באפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב

ד"ר עידו ענתבי, לשעבר מנכ"ל SpaceIL מונה לראש התוכנית לתואר שני בהנדסת מערכות.

מינויים נוספים: ד"ר ינון יבור מונה לראש בית הספר להנדסה מכנית, וד"ר שרון ילוב מונתה לתפקיד ראש התוכנית למערכות תבוניות בתואר שני

דר עידו ענתבי. קרדיט – דוד פרתי

מינויים חדשים לשנה החדשה: אפקה, המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, הכריזה על שורת מינויים לרגל השנה האקדמית החדשה- תשפ"ד.

בבית הספר להנדסת חשמל, מונה ד"ר עידו ענתבי, לתפקיד ראש התוכנית לתואר שני בהנדסת מערכות.

ד"ר ענתבי, מגיע מתחום הפיתוח הטכנולוגי, הנדסת מערכות וניהול פרויקטים , שימש בתפקידי ניהול שונים בוועדה לאנרגיה אטומית ובמערכת הביטחון. בהמשך היה מנכ״ל SpaceIL, והוביל את משימת החללית ״בראשית״ לירח. בשנים האחרונות עסק בתחומי החדשנות והיזמות. ענתבי הוא בעל תואר ד"ר בהנדסת מכונות מאוניברסיטת בן גוריון ובוגר תוכנית ניהול מאוניברסיטת הארוורד. ד"ר ענתבי הצטרף לאפקה בשנת 2019.

ד"ר עידו ענתבי: "אני גאה לקבל על עצמי את הובלת התוכנית לתואר שני בהנדסת מערכות. למהנדס המערכת תפקיד מפתח בהתנהלות פרויקט, ובאפקה אנו מקנים כלים ומיומנויות לסטודנטים, שיאפשרו להם לבצע תפקיד זה בהצלחה. צוות ההוראה וההנחיה שפועל במסגרת התוכנית, מורכב ממהנדסים ומהנדסות בעלי ניסיון רב בהנדסת מערכת וניהול פרויקטים, בתעשייה, במערכת הביטחון ובחברות הי-טק. סביבת הלימודים הדינמית והמגוונת של אפקה, מאפשרת לצוות לחשוף את הסטודנטים לכלים ושיטות חדשניים בתחומי הנדסת המערכת  וזאת הסיבה שבחרתי להצטרף לאפקה".

דר ינון יבור. קרדיט – דוד פרתי

בבית הספר להנדסה מכנית , מונה ד"ר ינון יבור, לתפקיד ראש בית הספר להנדסה מכנית ויחליף את ד"ר משה תשובה.

ד"ר יבור עומד בראש מרכז אפקה לחומרים אנרגטיים (ACEM), שבו נערכים מחקרים מדעיים בתחומים שונים, כולל בעירה, הנעה וייצור מימן נטול פחמן. הוא בעל תואר B.S.c בהצטיינות מהטכניון, ועבודת הדוקטורט שלו בטכניון עסקה בתחומי הנעה ובעירה של דלקים מוצקים. ד"ר יבור הוא חבר סגל באפקה, המכללה האקדמית להנדסה בת"א מאז שנת 2017. 

ד"ר ינון יבור: "אני שמח לקחת על עצמי את האתגר להמשיך ולקדם את בית הספר להנדסה מכנית באפקה, מהמובילים והגדולים בארץ וכולל מספר מסלולי התמחות והתמקצעות. לאורך השנים היווה בית הספר כר פורה לגידול מהנדסים מצוינים, שהשתלבותם במשק הישראלי תרמה ועודנה תורמת רבות להתפתחותו. בשנים הקרובות נמשיך לשים דגש לא רק על הרמה המקצועית המצוינת אליה אנחנו שואפים, אלא גם על חינוך והקניית כלים ומיומנויות הנדרשים למהנדס מכני במציאות המתפתחת והמשתנה".

דר שרון ילוב. קרדיט – יחצ אפקה

ד"ר שרון ילוב תיכנס לתפקיד ראש התוכנית לתואר שני במערכות תבוניות, בבית הספר למדעי הנתונים ובינה מלאכותית.

ד"ר ילוב, עוסקת משנת 2009 במחקר, הוראה והנחיית סטודנטים במכללת אפקה בתחום ה AI, תוך התמקדות ב data science ובעיבוד שפה טבעית. עבודות המחקר שלה בשנים האחרונות מתמקדות ב NLP לתחום המשפט ובניתוח התנהגות ורגישות של רשתות נוירונים במקרי קצה, לשם יכולות הסברתיות של תוצאות רשתות למידה עמוקה. בנוסף, עוסקת מזה כ 30 שנה באלגוריתמיקה בתחום האינטליגנציה המלאכותית, הן בתעשיית ההייטק והן באקדמיה. תזות התואר השני (מכון וויצמן למדע) והשלישי (אוניברסיטת בר-אילן) עסקו בתכנון ואופטימיזציה של תנועת רובוטים.

ד"ר שרון ילוב: "מזה שנים שאנו צורכים מוצרים חכמים ופיתוח מוצרים עם יכולות של בינה מלאכותית ותכונות של למידה נהיה עניין שבשגרה. כניסתן של מערכות פתוחות לחיינו, דוגמת  ChatGPT, מחייבים אותנו להמשיך ולפתח את הטכנולוגיות כך שישרתו את האדם בצורה המיטבית והבטוחה ביותר ולשם כך נדרשים ידע ומיומנויות. תוכנית הלימודים באפקה היא היחידה מסוגה בארץ ומציעה התנסות בשימוש בבינה מלאכותית ובלמידת מכונה ועיסוק בסוגיות ובמקרי בוחן מהתעשייה".

הירשם
דווח על
guest
0 תגובות
הצג את כל התגובות
למעלה

מה נוכל לעזור לך למצוא?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חכו רגע, יש לנו עוד נושאים שיכולים לעניין אתכם!

פרסמו אצלנו >
נגישות