img

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם מחכה במרחק קליק אחד

מתחילים >
תל אביב, IL
temperature icon 26°

web2infoחשוב לדעתהגלאי הסודי שיכול לחסוך לכם 8,400 שקלים בשנה!
חשוב לדעת

הגלאי הסודי שיכול לחסוך לכם 8,400 שקלים בשנה!

בזמן שאנשים משוכנעים שכל המידע הביטוחי שלהם גלוי באתר "הר הביטוח", מסתבר שישנם ביטוחים 'סודיים' שמסתתרים מהרדאר של הר הביטוח ועולים לכם כסף בלי שיהיה לכם מושג. יצאנו לבדוק על הגלאי הסודי שמאתר ללא עלות מידעים נוספים תוך 7 דקות, וחוסך לכם אלפי שקלים בלחיצת כפתור מהנייד.

 

 

"אתה חייב לשמוע את זה," אומר לי שחר חיים (45), בעלים ומנכ"ל של חברת ביטוח ופיננסים. "שירות דיגיטלי חדש שנקרא 'גלאי הביטוח", בלחיצת כפתור אתה מקבל מידע על כל הביטוחים שיש לך, ועוד עם טיפים מקצועיים שיוכלו לחסוך לך מאות שקלים כל חודש. והחלק הכי טוב? זה עולה לך 0 שקלים."

בעולם כמו היום ואחרי משבר הקורונה, ביטוח חיים וביטוח בריאות הפכו להיות מצרך נפוץ. אנחנו נעשה הכל כדי שהעתיד הכלכלי של האהובים שלנו יהיה בטוח, אם חס וחלילה יקרה לנו משהו. אבל לצד "בריאות מעל הכול", הקורונה הביאה איתה גם משבר כלכלי שריסק עשרות אלפי משקי בית בישראל.

 
 

"הבעיה היא שהרבה אנשים שיש להם ביטוחים, לא עושים בהם סדר כדי לנסות להוזיל עלויות," מספר לי שחר חיים, "אנשים לא יוותרו על ביטוחי חיים, בריאות, תאונות קשות, וזה הדבר הכי חכם שהם יכולים לעשות. אבל תמיד הם יתהו אם היה אפשר לחסוך את הכסף שהם מוציאים על הביטוחים האלה, ורוב הזמן אפשר. אבל מה? הם צריכים קודם לדעת הכול על הביטוחים שלהם, גם את המידע שמסתירים מהם."

רגע, רגע. לפני שאנחנו קופצים פנימה, לי נגיד אין עדיין ביטוחים בכלל… זה רלוונטי עבורי?!
"בטח שרלוונטי! בוא תראה מה אמרת לי עכשיו. אתה בן 30+, נשוי, עם משפחה? בשלב מסוים אתה תגיע לעשות ביטוח, ואז מה, אתה תעשה את הטעויות שהלקוחות שלי כבר עשו, ורק אז אתה תגיע אליי, עם 8,400 שקלים פחות, כי שילמת 700 שקל בחודש על ביטוחים שלא באמת היית צריך. לא חבל? תעשה לעצמך טובה, עדיף לך לקנות ביטוח כדף חלק ולא עם מחיקות וסימנים. הרווח הכלכלי יהיה רק שלך."

ואם בכלל לא מעניין אותי לעשות ביטוחי בריאות וחיים? מה תגיד לי אז?
"תראה, לפני שנה וקצת הייתי אומר לך תודה ושלום, אני לא בא למכור לאף אחד דברים שהוא לא צריך. אבל אחרי דצמבר 2019, עם הקורונה הזאת שהפילה אנשים כמו זבובים… מחובתי המקצועית להמליץ לך לעשות ביטוחי בריאות וחיים. בכלל, אני מאמין שאין דבר כזה אדם שלא צריך ביטוח.

אתה רוצה להגיד לי שאתה והמשפחה שלך לא תצטרכו כסף לשלם על תרופות, על ניתוחים, על סיעוד אם חס וחלילה מישהו יחלה במחלה או יעבור תאונה? ברור שכן. ההחלטה היא בכל מקרה שלך, אם תעשה את הביטוח אצלי או אצל בנאדם אחר, העיקר שתעשה אותו ושכולנו נהיה בריאים. ככה או ככה, לי אישית חשוב שאתה תדאג לשלם הכי פחות ולקבל הכי הרבה."

שחר עזוב, כולם מדברים על הוזלה של ביטוח, כמה זה חוסך כבר, שקל לפה שקל לשם?
"מה פתאום! זה מגיע לחסכון של אלפי שקלים בחודש. תקשיב מה אני אומר לך, כל כך הרבה אנשים רוכשים היום ביטוחים בלי לבדוק אותם לעומק ויש עוד רבדים לזה, קרנות השתלמות לא מטופלות, הלוואות עם ריביות ענקיות. היה לי לקוח שעשינו לו סדר בביטוחים ובכללי בחשבון בנק, חסכנו לנו 3,100 שקלים בחודש!

אנשים יופתעו כמה אפשר לייעל. אבל מה הבעיה? השוק מוצף בפרסומים על הוזלת ביטוחים, בדיקות כפל כיסויים, בטח שמעת גם. זה פשוט לטחון מים. אנשים שומעים וכבר לא מתייחסים, לא אכפת להם הדוגמאות.

אני יכול לספר לך על עשרות הצלחות של לקוחות אצלי במשרד, אנשים שהוזלנו להם את התשלום לביטוח מ-2,600 ל-1,300 ש"ח (סיפור אמיתי אגב, וזה יוצא חסכון של מאות אלפי שקלים לאורך שנים). אבל עם כל הפרסומים שיש על זה היום, אנשים כבר הפכו להיות אדישים. אז גם אם אני אתן 80 דוגמאות, סרטוני עדות ביוטיוב והכל, זה לא יזיז לאנשים."

 

השאר פרטים בטופס הבא וקבל קישור מיידי ל'גלאי הביטוח'

 

למה זה קורה? איך אנשים שיודעים שזה חסכון מטורף של כסף עדיין לא עושים סדר בביטוחים?
"עזוב את זה, לא מדובר פה רק בכסף, הביטוח הלא נכון זה לא רק הפסד של אלפי שקלים, זה גם עולה לך בבריאות! קח דוגמה, יש לך ביטוח סיעודי בקופת חולים? הפיצוי שתקבל הוא רק ל-5 שנים, ובתאונת דרכים הוא לא יכסה אותך בכלל. קולט את זה? שילמת אלפי שקלים במשך שנים ואתה לא תקבל מזה שקל. חבל שאנשים לא מבינים את זה ומתעצלים לבדוק איפה אפשר לחסוך ומאיפה אפשר להרוויח יותר.

אבל בוא תקשיב לזה: אם הייתי אומר לך שאתה יכול לעשות סדר בביטוחים שלך עכשיו, ממש עכשיו, בלי צחוק, מהטלפון שלך. אם הייתי שולח לך לינק ואומר לך להכניס טלפון ותעודת זהות, ותוך 7 דקות היית רואה בדיוק מה הביטוחים שיש לך, מה הכיסויים, ועל הדרך גם מבין מה צריך לשנות, לייעל ולחסוך ככה מאות שקלים מדי חודש. לא היית נכנס שנייה לבדוק את זה?"

יכול להיות, כן. אם אני יודע שלחיצה אחת יכולה להיות שווה לי כסף, למה לא.
"זה לא רק כסף, ידידי. כבר אמרתי, בדיקה אחת יכולה להיות שווה את הבריאות שלך! אתה יכול להגיד לי איזה פוליסת ביטוח רכשת ולמה בחרת דווקא בה? כנראה שלא. אתה יודע להגיד לי מה הכיסויים שלך שווים אם חס וחלילה יקרה משהו? כנראה שלא. אתה יכול להיות בטוח שתקבל את הכסף הזה בכלל? ממש לא. וזאת בעיה. 'גלאי הביטוח' שאני שולח לך, מציג לך את כל הביטוחים שקיימים לך בלחיצת כפתור."

אוקיי, אבל אם זה ביטוחים שרכשתי אני יכול גם לבדוק אותם לבד, לא? למה אני צריך גלאי בשביל זה?
"אז בוא אני אגיד לך למה. תראה, כל מבוטח יכול להיכנס לאינטרנט, למערכת שמפעילה רשות שוק ההון ונקראת 'הר הביטוח', ולראות את הביטוחים שלו. אבל מה הבעיה? הרבה ביטוחים בכלל לא נמצאים שם!
על הגנת פרטיות שמעת, נכון? הרבה סוכני ביטוח מחתימים את הלקוחות שלהם כדי שהרכישה לא תופיע במערכת, ולא תהיה גלויה למוסדות אחרים, ואז מה קורה? אתה לא יודע על מה אתה משלם ויכולים למכור לך אפילו עוד ביטוחים. בקיצור, המידע במערכת 'הר הביטוח' רחוק מלהיות שלם."

 
 

רגע, אתה רוצה להגיד לי שמסתירים ממני מידע על ביטוחים ששילמתי כדי למכור לי דברים שאני לא צריך?!
"ברור! מחפשים איך לעשות עליך כסף, כמו תמיד, ואנשים פשוט לא מודעים! הרי מה העניין? אתה לא באמת זוכר מי החתים אותך על מה, אז גם אם אתה בודק את המידע ב'הר הביטוח', הוא לא שלם, .

כאן בא יתרון מאוד גדול של 'גלאי הביטוח' ושל השירות של החברה שלנו. אנחנו מנתחים את הביטוחים שיש לך מתוך נתונים נוספים, כמו רכישות באשראי לדוגמה, ובעצם מביאים לך את כל המידע בשלמות, גם מה שלא מופיע ב'הר הביטוח'. הגלאי עובד ברדאר הרבה יותר מדויק, ודרכו אתה כן מקבל את כל המידע ורואה בדיוק על מה אתה משלם וכמה.

ואם כל הביטוחים שלי כן מופיעים במערכת 'הר הביטוח', מה הגלאי שלך נותן לי שהמערכת לא?
"או, טוב שאתה שואל, וזה מוביל אותי ליתרון הכי גדול של 'גלאי הביטוח'. גם אם כל הביטוחים שלך נמצאים במערכת, אתה תראה רק את שם הביטוח, חברה ומספר פוליסה. מה זה עוזר לך? מה אתה יכול לעשות עם זה? מה אתה מבין מתוך זה? כלום.

'גלאי הביטוח' לעומת זאת, מגלה לך גם מידע שהוא מעבר לפרטים היבשים. הוא נותן לך תובנות חכמות שמותאמות לפוליסה, ויכולות לתת לך מושג מסוים מה אתה צריך לעשות הלאה עם הביטוחים שלך."

וואלה, איזה תובנות נותן לי 'גלאי הביטוח' שלא הייתי שומע במקום אחר?
"אוהו. מה לא? אתה ידעת שאם יש לך ביטוח מחלות קשות, בגיל 70 הפיצוי שלך יורד ב-50%? נגיד קיבלת התקף לב בגיל 71, חס וחלילה, במקום לקבל חצי מיליון, אתה מקבל רק 250 אלף שקלים. אף אחד לא יגיד לך את זה, הטיפים המקצועיים של הגלאי כן.

 

 

תובנה נוספת, חלק מהפוליסות לא כוללות כיסוי במקרה של סרטן חוזר, אפילו בסוגי סרטן נפוצים כמו סרטן השד שבהרבה מקרים לצערנו חוזר שוב 3-5 שנים גם אחרי החלמה. יש פוליסות שלא כוללות כיסוי לתרופות ובדיקות גנטיות לטיפול במחלת הסרטן, וזה ההבדל בין תרופות מותאמות לסוג הסרטן ובין כימותרפיה מתישה של שנים שגומרת את הבנאדם גם אחרי החלמה. הגלאי מציג לך כל שטנץ בפוליסה שלא ידעת עליו.

עוד דוגמה, יש לך ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה? אם כשרכשת את הביטוח היית מעשן, והפסקת למשך יותר משנתיים, אתה יכול להוריד את תשלום הפרמיה החודשית גם ב 20-30%, שזה עשרות אלפי שקלים כשמדובר בטווח של 10 שנים! בוא נשים את הדברים על השולחן, אתה לא יודע את הדברים האלה."
אז בעקבות הטיפים של 'גלאי הביטוח' אני יכול כבר להתחיל לעשות לבד סדר בכל הביטוחים שלי?

"בעקרון כן, הגלאי נותן לך את המידע בצורה נגישה וברורה. אבל זה כמו לבחור מנה כשהתפריט חצי מוסתר. אתה יודע רק על המנות שאתה רואה, אבל מה אם יש מנה טובה יותר בחלק המוסתר? אז אותו דבר. הגלאי מראה לך הכל, אבל רק על הביטוחים שיש לך. רוצה לבדוק חלופה לביטוח הבריאות שלך עם כיסוי טוב יותר ולחסוך 550 ש"ח בחודש? פה אתה כבר צריך שיחת אבחון מקצועית.

ידעת למשל שאם הפכת לסיעודי ויש לך ביטוח סיעודי, אתה צריך לעבור כל שנה בדיקות משפילות כדי לקבל קצבה בסכום חלקי? לעומת זאת, אם המצב שלך נגרם ממחלה או תאונה, אז ביטוח מחלות קשות או תאונות קשות יכול לסדר לך פיצוי חד פעמי בסכום מלא, וזה בלי בדיקות בכלל. שלא לדבר על זה שהסכום שאתה מקבל בפיצוי מוכפל לך, כי אני מכניס אותו לתוכנית פיננסית עם רווח חודשי קבוע. ככה, פשוט עוד כסף."

לחסוך כסף ואפילו להרוויח עליו, האמת נשמע לי מעולה. אבל תגיד, מה מונע ממני ללכת לסוכן ביטוח אחר ולקבל ממנו את השירות הזה?
"את השירות הזה לא תקבל מאף סוכן ביטוח, ואני אסביר למה. תראה, הגלאי הוא שיקוף של היכולות שלנו. כמו שאנחנו מוכנים לשים את כל המידע שהאנליסטים שלנו עובדים עליו במשך שעות, בצורה גלויה ושקופה לכולם, בשירות דיגיטלי ללא עלות, ככה אנחנו גם עם הלקוחות שבאים להתייעץ איתנו קבוע. הם כמובן מקבלים הרבה יותר מאבחון פרטני כשהם מבקשים.

 
 

בוא אני אספר לך סיפור, רק שתבין את האיכות של השירות. היה לי לקוח שאשתו חלתה לא עלינו במחלה קשה. הוא עבר אצלנו את כל התהליך, השגנו לו מהתביעה 120 אלף שקלים מהביטוח. אחרי כמה שבועות, אנחנו יוצרים איתו קשר ומספרים לו שעשינו עוד בדיקות וגילינו שמגיע לו אפילו יותר כסף, בלי שהוא ידע בכלל, והשגנו לו עוד 60 אלף שקל אקסטרה. זה שירות, אתה מבין?

בתביעות, אגב, יש לנו הצלחה של יותר מ-95%. כל הטיפול אצלנו נעשה ברמה הכי גבוהה כדי שתקבל את כל מה שמגיע לך, ויותר. שורה תחתונה, אתה מקבל ערך לכסף שלך. גם אם לא מגיעים לתביעה וזה נשאר ברמת הביטוח, אתה תשלם רק מה שצריך וכמה שצריך."

אבל יש המון סוכני ביטוח בשוק שמבטיחים את הפרמיות הכי זולות, אז למה דווקא אתם?
"או, זאת שאלה שאני אוהב. אז בוא אני אספר לך עוד סיפור. היה לי לקוח מסוים שרצה לעבור מביטוח חיים שעלה לו 280 ש"ח בחודש, לביטוח שעלה 190 ש"ח. אבל כשעברתי איתו על המסמכים ובדקתי את האותיות הקטנות, מה מסתבר? המסלול הזול שהוא רצה, היה בלי מה שנקרא 'התפתחות פרמיה' שמוזילה את התשלום לביטוח חיים ככל שהילדים גדלים.

אתה קולט? הוא התפתה לפוליסה שנראתה זולה יותר בשטח, אבל הדנ"א שלה היה יקר יותר. היו יכולים לגזור עליו קופון של 50 אלף שקלים יותר אם הוא לא היה מתייעץ איתי. האמת? הרבה אנשים אוכלים את הלוקשים האלה, חושבים שהם 'חוסכים' ובעצם משלמים עשרות אלפי שקלים יותר! פשוט כי הם לא מודעים.

אם יש לך ביטוחי חיים או בריאות, אתה חייב לעשות סדר בביטוחים ולגלות כמה כסף אתה יכול לחסוך כבר עכשיו.

השאר פרטים בטופס הבא וקבל קישור מיידי ל'גלאי הביטוח', שירות דיגיטלי ללא עלות שיגלה לך בדיוק מה מכילים הביטוחים שלך בלחיצת כפתור.

 

להשארת פרטים >>

 

למעלה

מה נוכל לעזור לך למצוא?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חכו רגע, יש לנו עוד נושאים שיכולים לעניין אתכם!

פרסמו אצלנו >
נגישות