נדל״ן

חתיכת שמיים: הזדמנות אחרונה להגשים את חלום הפנטהאוז בפרויקט UNIK LIFE ביהוד

פנטהאוז 5 חדרים ומרפסת ענקית בבניין מודרני ומעוצב, כשבקרקע ריאה ירוקה של 20 דונם – דירות הגג בפרויקט הדגל של קבוצת עמוס לוזון ביהוד-מונסון משדרגות את החיים לכל המשפחה

 

רוצים לדעת עוד? השאירו פרטים >>

 

הזדמנות אחרונה להגשים את חלום הפנטהאוז בפרויקט <a class=

נושאים עיקריים (לדפדוף מהיר בכתבה)

על הפרויקט

מחירים

לפני שהמחיר קופץ

הביקוש לדירות גג מזנק בעת הזאת, ואפשר להבין למה. היכולת ליהנות ממרחב פתוח, אוויר נקי ונוף עד קצה האופק מבלי לעזוב את העיר קוסמת למשפרי דיור ולמשפחות צעירות ומתרחבות. בפרויקט UNIK LIFE שביהוד נותרו שלושה פנטהאוזים אחרונים, שמגשימים את חלום המגורים הזה אחד לאחד.

 

מעוניינים בפנטהאוז? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!

 

על הפרויקט

הפרויקט מורכב מצמד בניינים יפהפיים בני 13 קומות. הוא נבנה בצמוד לפארק תל יהוד – 20 דונם של ריאה ירוקה על תל מלאכותי בעל ערך היסטורי וארכיאולוגי. רוב הדירות בפרויקט נמכרו זמן קצר אחרי ששווקו ורבות מהן כבר מאוכלסות, עם תשתיות שפועלות באופן מלא.

הפנטהאוזים ממוקמים בקומה ה-12. לכל אחד מוקצות שתי חניות פרטיות בחניון התת קרקעי ובכולם המפרט מוקפד ומושקע: ריצוף 80/80, אסלות תלויות, מזגן מיני מרכזי, תריסים חשמליים ועוד פינוקים באיכות גימור וביצוע מהמעלה הראשונה.

 

מחירים

דירות הגג בפרויקט הן בנות 5 חדרים ומשתרעות על פני 138 מ"ר + מרפסת בשטח 97 מ"ר. המחיר: 3,250,000 שקלים. ניתן להגיע לרחוב צבי ישי ולהתרשם מדירה לדוגמה עם עיצוב פנים מפואר ואבזור מלא.

 


למפת הפרויקט

 

לפני שהמחיר קופץ

סדרת UNIK היא כבר מותג בתחום הנדל"ן במרכז הארץ, עם כמה פרויקטים איכותיים ששווקו בהצלחה. עומדת מאחוריה קבוצת עמוס לוזון יזמות ואנרגיה בע"מ, האחראית לפרויקטים פורצי דרך במגורים, במלונאות, במרכזים מסחריים ובתשתיות אנרגיה בארץ ובעולם. הקבוצה נהנית מגב פיננסי איתן ונסחרת בבורסה. היא השלימה שיתופי פעולה מוצלחים עם ענקיות בינלאומיות כמו גוגל, פייסבוק ומיקרוסופט ומחזיקה באחוזים מתחנת הכוח דוראד באשקלון, המופעלת בגז טבעי ומספקת חשמל לחברות המובילות במשק.

מאחורי כל פרויקט ומבנה בסדרה עומדים מחשבה מרובה ותכנון מוקפד, החל מהקונספט הכללי וכלה בפרטים הקטנים ביותר. לתכנון ולעיצוב של  UNIK LIFE גייסה היזמית את רוזיו אדריכלים. הקבלן המבצע הוא דניה סיבוס, שבאופן חריג לתקופה, הצליח להקדים את לוחות הזמנים לשמחתם של הדיירים המאושרים.

יהוד-מונסון עוברת בתקופה זו מתיחת פנים מואצת הכוללת התרחבות, בינוי חדש, חידוש של אזורי תעסוקה ומעבר לתעשייה מתקדמת. במה שנוגע להתחדשות עירונית, היא נחשבת לאחת הערים המובילות במרכז הארץ.

העיר ממוקמת בצומת דרכים ונהנית מנגישות מירבית ובכל הרמות: האזורית (כביש 461 לתל-אביב, 412 לראשון לציון ולרחובות ו-40 לפתח תקוה ולדרום), הארצית (כבישים 1, 4 ו-6) ואפילו הבינלאומית: הסמיכות לנתב"ג, שער הכניסה של ישראל, מספקת לתושבים הזדמנויות ייחודיות.

כל אלה הופכים את העיר לאזור חם להשקעה, לעסקים ולמגורים – אם זה לוותיקים, לתושבים חוזרים או לאוכלוסייה צעירה, מבוססת ורעננה. אוכלוסייה זו משנה את המרקם האורבני, יוצרת חיי קהילה תוססים ומשדרגת את המסגרות החינוכיות. בשוק הנדל"ן מסמנים את יהוד-מונסון כבעלת פוטנציאל גבוה לעליית מחירים. ייתכן שזו ההזדמנות האחרונה להיכנס במחירים נוחים.

מעוניינים בפנטהאוז? השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם!

היי, הכתבה עניינה אותך?

  • 23 כן
  • 4 מאוד
  • 1 לא