img

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם מחכה במרחק קליק אחד

מתחילים >
תל אביב, IL
temperature icon 21°

web2infoחשוב לדעתשבוע הצדעה השנתי למתנדבי השירות הלאומי-אזרחי תשפ"ג 2023 יוצא לדרך!
חשוב לדעת

שבוע הצדעה השנתי למתנדבי השירות הלאומי-אזרחי תשפ"ג 2023 יוצא לדרך!

בשבוע הבא יחול שבוע ההצדעה לשירות הלאומי אזרחי (4-8 ליוני, ט"ו-י"ט סיוון) המוקדש להצדעה והוקרה לפועלם של מתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי-אזרחי ולתרומתם לחוסן האזרחי של מדינת ישראל

במסגרת השבוע יוענקו תעודות הצטיינות ל- 31 מתנדבים ומתנדבות במעמד נשיא המדינה בבית הנשיא.

השבוע יגיע לשיאו באירוע ההוקרה המרכזי בבריכת הסולטן בירושלים, בהשתתפות

עידן עמדי, יובל דיין, אמיר דדון ורביב כנר.

מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי, ראובן פינסקי: "גאה במתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי. בכל מקום שאדם זקוק לעזרה, הוא ימצא לידו בן או בת שירות לאומי-אזרחי".

 מצדיעים למתנדבים והמתנדבות: רשות השירות הלאומי-אזרחי תקיים כמדי שנה אירוע הצדעה והוקרה מיוחד ללמעלה מ-18,000 מתנדבות ומתנדבי השירות הלאומי-אזרחי, אשר מובילים בחזית האזרחית בישראל ופועלים לילות כימים למען החברה והמדינה בשלל מסגרות ההתנדבות.

האירועים יתקיימו ב-4-6 ליוני, בשבוע מיוחד בו מדינת ישראל מצדיעה לשירות הלאומי אזרחי יחד עם הגופים המוכרים ואלפי מקומות השירות בהם משרתים המתנדבים.

 מתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי-אזרחי מגיעים מכלל המגזרים והרקעים בחברה הישראלית: נשים וגברים, יהודים, ערבים, מוסלמים ונוצרים, חרדים, דתיים וחילונים, בעלי מוגבלויות, צעירים מרקע של סיכון ומצוקה. כולם יחד פועלים מכל הלב ליצירת חוסן לאומי ואזרחי למדינת ישראל.

 שבוע ההצדעה הינו נקודת השיא השנתית בפעילותה של רשות השירות הלאומי-אזרחי, במסגרתה מתנדבים מדי שנה אלפי צעירות וצעירים באחת מ-8 העמותות המוכרות לשירות לאומי-אזרחי: האגודה להתנדבות, בת עמי, שלומית, עמינדב, ש"ל-שילה, חיבור חדש, אופק ושוויון חברתי. 

במסגרת השבוע יערכו מספר אירועים:

טקס הענקת אות למצטייני השירות הלאומי-אזרחי בבית הנשיא (5.6), על תרומתם היוצאת דופן והתנדבותם המשמעותית לטובת החברה והמדינה,

אירוע הצדעה למתנדבי השירות האזרחי מהמגזר הערבי והדרוזי במרכז הקונגרסים בחיפה (4.6),

אירוע הוקרה לרכזות השירות הלאומי-אזרחי באולמי "קדמא" בנווה אילן (7.6),

אירוע הצדעה למתנדבים עם מגבלה בביתן 2, גני התערוכה ת"א (8.6)

ואירוע הוקרה למתנדבי השירות האזרחי מהחברה החרדית בבנייני האומה בירושלים (8.6).

באירועים השונים יתקיימו ירידי תעסוקה, פנאי, תוכניות המשך ולימודים, וכן הרצאות ופעילויות המותאמות לצרכים של המתנדבות והמתנדבים מהמגזרים השונים בשירות הלאומי-אזרחי.

 שיאו של השבוע יהיה באירוע ההוקרה המרכזי בבריכת הסולטן בירושלים (שני ה-5.6), בהנחיית נטע לי שם טוב, בו יופיעו עידן עמדי, אמיר דדון, יובל דיין ורביב כנר.  

 שרת ההתיישבות והמשימות הלאומיות אורית סטרוק: "השירות הלאומי אזרחי בונה את החוסן האזרחי והחברתי של מדינת ישראל, במקביל לבניין החוסן הבטחוני ע"י צה"ל.

מתנדבי ומתנדבות השירות עושים עבודת קודש במסירות רבה, ומן הראוי להוקיר באופן ממלכתי את פועלם המבורך בכל תחומי ההתנדבות עליהם הם מופקדים.

אך לאחרונה נוכחנו בחשיבות העצומה של השירות הלאומי אזרחי לא רק בימי שגרה, אלא גם בחיזוק העורף בעיתות חירום.

בשבוע הבא כולנו מצדיעים לשירות הלאומי, למתנדבים, למתנדבות, לרכזות, ולכל העוסקים במפעל חברתי חשוב זה"

ראובן פינסקי, מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי: "השנה אנו מציינים את שבוע ההצדעה בגאווה גדולה, לאחר שנה של עשייה עניפה, תרומה אדירה לחברה ולמדינה וחיזור החוסן החברתי הלאומי. השירות הלאומי-אזרחי זוכה למתנדבים ומתנדבות איכותיים הנמנים על שורותיו שעושים ימים כלילות על מנת לתרום ולחזק את החברה שלנו. אנו פועלים כל העת לפתוח תפקידים ותקנים נוספים, בכלל התחומים- בריאות, חינוך, טכנולוגיה, ביטחון רווחה וכו'. בכל מקום שאדם זקוק לעזרה, הוא ימצא לידו בן או בת שירות שישמחו לסייע. טובת המתנדבים לנגד עינינו כל העת ושבוע ההצדעה הוא הזדמנות מצוינת לכל אחד מאיתנו, ברחוב, ברכבת, בבתי החולים ובמסגרות השונות, לעצור ולהגיד תודה למתנדבי השירות הלאומי אזרחי על פועלם יוצא הדופן.

חג שירות לאומי-אזרחי שמח!"

הירשם
דווח על
guest
0 תגובות
הצג את כל התגובות
למעלה

מה נוכל לעזור לך למצוא?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חכו רגע, יש לנו עוד נושאים שיכולים לעניין אתכם!

פרסמו אצלנו >
נגישות