img

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם מחכה במרחק קליק אחד

מתחילים >
תל אביב, IL
20°

web2infoברנז'האראל מרגלית, יקי נוימן ונינה ווינר הם מקבלי האותות לשם כבוד לשנת תשפ"ב מטעם אפקה – המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב
ברנז'ה

אראל מרגלית, יקי נוימן ונינה ווינר הם מקבלי האותות לשם כבוד לשנת תשפ"ב מטעם אפקה – המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב

אמש (שני) התקיים טקס הענקת תארים לבוגרים ומוסמכי 'אפקה' – המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב, בהיכל התרבות בתל אביב

קרדיט צילום מיכאל טומרקין

פתח הטקס הכריז ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי כי ״בעוד חודשיים נעלה על הקרקע ביד אליהו במטרה להקים קמפוס חדש וחדשני למכללת אפקה שתהיה לפי החזון – ״הטכניון של דרום תל אביב״.

ד״ר אראל מרגלית מייסד ויו״ר קרן JVP ו-Margalit Startup City שזכה באות הכבוד של מכללת 'אפקה' ברוח האווירה הציבורית: ״היכולת לבנות כלכלה חדשה ל-25 השנים הבאות היא קודם כל להיות חברה פתוחה בה נשים וגברים יהודים ולא יהודים – שווים"

קרדיט צילום מיכאל טומרקין

המכללה האקדמית להנדסה בתל אביב – אפקה, קיימה אמש את טקס הענקת התארים השנתי של המכללה, במסגרתו הוענקו 634 תארים חדשים למהנדסים ומוסמכים הטריים. האירוע נערך בהנחיית אלמז מנגיסטו מגישת חדשות 12 ובמעמד ראש עיריית תל אביב – יפו, מר רון חולדאי, נשיא המכללה – פרופ' עמי מויאל ומנכ"לית המכללה – רו"ח שושי זונבנד-תמרי.

במהלך הטקס הוענק תואר 'עמית הכבוד של אפקה' לגברת נינה ווינר מייסדת שותפה ויו"ר הכבוד של קרן אייסף מתוך הוקרה על פועלה והענקת אלפי מלגות לימודים אקדמיים לסטודנטים מכל רחבי הארץ, על ליווי ותמיכה בהם במהלך לימודיהם בארץ ובחו"ל, ועל תרומתה למובילות חברתית, לקידום שוויון הזדמנויות בחינוך ולצמצום הפערים החברתיים במדינת ישראל. אות 'עמית הכבוד' הוענק גם לד"ר אראל מרגלית מייסד ויו"ר קרן JVP ו- Margalit Startup City מתוך הוקרה על פועלו לשילוב בין היי-טק ליזמות ולמעורבות חברתית פעילה, על תרומתו ליישום תפיסת עולם זו בקרב תלמידי מערכת החינוך ועל היותו מקור לחיזוק ולהשראה עבור סטודנטים להנדסה.

קרדיט צילום מיכאל טומרקין

אות 'בוגר אפקה' הוענק למר יקי נוימן בוגר תכנית הלימודים לתואר ראשון בהנדסת חשמל במכללה, ומנכ"ל קבוצת דוראל אנרגיה. מתוך הוקרה לפועלו כמנהיג טכנולוגי חדשני ובעל חזון בתחום האנרגיה המתחדשת, ועל תרומתו לקיימות ולכלכלה העולמית. מר נוימן אחראי להצלחתה של החברה בקנה מידה עולמי, תוך הצגת חזון, ראייה חדשנית, בניית מנועי צמיחה והשקעה במיזמים בתחומים טכנולוגיים חדשניים.

פרופ' עמי מויאל, נשיא אפקה – המכללה האקדמית להנדסה בת"א: "אני גאה ב-634 בוגרי אפקה החדשים במקצועות ההנדסה ומדעי המחשב. המשק הישראלי זקוק למהנדסים ואני שמח על תרומתה של אפקה למשק הן כמותית והן איכותית. מכללת אפקה מאמינה בתהליך חינוך מהנדסים חווייתי הכולל הקניית ידע, כישורים חיוניים וערכים ואני משוכנע שבוגרינו יעשו שימוש בכישורים שרכשו להצלחה בשוק התעסוקה בכל תחום בו יבחרו לעסוק. טקס הענקת התארים הוא הזדמנות חשובה להעריך ולהוקיר אישים בעלי תרומה משמעותית לחברה הישראלית. וכאלה הם "עמיתי הכבוד של אפקה" לשנה זאת הגב׳ נינה ויינר וד״ר אראל מרגלית ומקבל ״אות הבוגר של אפקה" מר יקי נוימן."

ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי: ״בעוד חודשיים נעלה על הקרקע ביד אליהו במטרה להקים קמפוס חדש וחדשני למכללת אפקה שתהיה לפי החזון – ״הטכניון של דרום תל אביב״.
 

נינה אבידר ווינר, מייסדת שותפה בקרן אייסף לחינוך: "אני אסירת תודה שזכיתי להקים ארגון חינוכי וציוני כמו קרן אייסף שממשיכה, גם לאחר 45 שנות פעילות, לשנות את חייהם של צעירי הפריפריה בישראל. יחד עם שותפיי אדמונד ולילי ספרא ז"ל ושותפים נוספים מרחבי העולם, הצלחנו לסייע לאלפי צעירים לממש את הפוטנציאל האקדמי הגלום בהם, לשבור תקרות זכוכית בדרך לקריירות מבטיחות ולהעניק השראה לצעירים אחרים מרקע מוחלש. הם, בוגרי אייסף, הנושאים היום את דגל המהפכה החינוכית שלנו, השתלבו בעמדות מפתח לכל רוחבה של הציבוריות הישראלית. יש ביניהם מנהלי ביה"ח ופרופסורים, נשיאות ונשיאי מכללות המקדמים שוויון הזדמנויות, חוקרים פורצי דרך, חברי כנסת וסטרטאפיסטים מצליחים- בזכותם החברה הישראלית הופכת למגוונת וחזקה יותר".

קרדיט צילום מיכאל טומרקין

ד"ר אראל מרגלית מייסד ויו"ר קרן JVP ן Margalit Startup City: ״אם ייאוש זה דבר מדבק, אז אנשים כמותכם מזכירים שגם אופטימיות והצלחה מצליחים לדבק. אתם ההצלחה של הוריכם ושלנו, תהיו גאים וגאות בעצמכם. ותזכרו – היכולת שלנו להצליח ולבנות פה כלכלה חדשה שאתם תהיו חלק ממנה ב-25 השנים הבאות היא קודם כל להיות חברה פתוחה בה נשים וגברים הם שווים. חברה שבה כל מי שיהודי ולא יהודי שווה ושהזכויות של מיעוטים ואנשים שלא היה להם סיכוי קודם וכעת מצליחים להביע את עצמם- זה הדבר האמיתי!! החברות המצליחות ביותר בעולם פועלות באזורים של מהגרים, שהגיעו ממדינה אחת לאחרת והמציאו עצמם מחדש. כחברה אנחנו צריכים לקבל חרדים לתוך החברות, לקבל ערבים, לשלב אזורים נוספים בארץ למהפכה הכלכלית הבאה. כאן טמונה היכולת של מדינת ישראל להביא את המהפכה הבאה".

קרדיט צילום מיכאל טומרקין

יקי נוימן, מנכ"ל קבוצת דוראל אנרגיה: "הכלים המקצועיים שקיבלתי בלימודי ההנדסה ב"אפקה", המשלבים יסודות הנדסיים וחשיבה יזמית יצירתית היוו עבורי את הבסיס להתמודדות עם אתגרים מורכבים, כגון תכנון וניהול הקמת המערכת הסולארית התעשייתית הראשונה בישראל, שילוב מתמיד של חדשנות, פיתוח עסקי ויזמות, התרחבות לפעילות גלובלית ועוד. הצורך במהנדסי חשמל, שיודעים להתאים עצמם באופן דינאמי לשינויים התכופים במשק החשמל, במסגרת המעבר הגלובלי המואץ לאנרגיות מתחדשות, הולך וגובר, ודורש ממהנדסי העתיד לחשוב באופן יצירתי, לספק פתרונות לאתגרים חדשים וכפי שאנחנו נוהגים בדוראל אנרגיה בעקביות לאורך שנים – לפעול בדרך של יזמות משולבת חדשנות וטכנולוגיה, להוביל ולפרוץ דרך".

guest
0 תגובות
הצג את כל התגובות
למעלה

מה נוכל לעזור לך למצוא?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חכו רגע, יש לנו עוד נושאים שיכולים לעניין אתכם!

פרסמו אצלנו >
נגישות