img

כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם מחכה במרחק קליק אחד

מתחילים >
תל אביב, IL
temperature icon 26°

web2infoתעשייה ורכבגם בתחום החקלאות הבחירה היא ברורה – קטרפילר
תעשייה ורכב

גם בתחום החקלאות הבחירה היא ברורה – קטרפילר

עולם החקלאות עבר בשנים האחרונות שינויים רבים, הן ברמה הניהולית והן ברמה הטכנולוגית שהפכו אותו ליעיל וחסכוני מאי פעם. וכשמדברים על יעילות בעבודה, הכלים של קטרפילר מתמחים בעבודה ממוקדת לתחומי החקלאות השונים. כי בין אם מדובר ברפת, מרכז מזון או לול, כלי הצמ"ה של קטרפילר יספקו לכם איכות, נוחות וחיסכון מהותי בזמן וכסף!

 

מתעניינים בכלים? רוצים לשמוע יותר? השאירו פרטים

 

מעמיס אופני
עבודות תשתית מגוונות, פעילות חקלאית מאתגרת – השופל שלכם אמור לספק לכם את הסחורה בכל זמן ובכל מקום, ובדיוק לשם כך, קטרפילר יצרו את סדרת M של המעמיסים הקטנים לביצוע עבודות שונות במגוון רחב של אפליקציות ובאיכות חסרת פשרות.
 

סדרת M מספקת מגוון רחב של פתרונות לתחומי התשתית והחקלאות – בין היתר ניתן למצוא מערכת בקרת עוצמה אשר מאפשרת איזון נכון וחסכוני של יעילות הדלק המספקת כוח נוסף למנוע כאשר הכלי חש כי קיים צורך בהפעלת עוצמה נוספת בעבודות הכוללות עליות תלולות או בשימוש באביזר הדורש מאמץ יוצא דופן. התפוקה הגבוהה של המעמיס בשילוב עם מערכות אביזרי קצה, היגוי והידרוסטטיקה עצמאיות, מערכת חכמה לניהול הספק תצרוכת הדלק הנמוכה והטכנולוגיה המתקדמת, הפכו סדרה זו למוצר היעיל והחסכוני ביותר הקיים כיום בשוק הצמ"ה המאפשר למפעילים לבצע את עבדותם במקצועיות וביעילות.

סדרת ה-M החדשה מבטיחה לכם ביצועים יוצאי דופן, חיסכון מהותי בעלויות התפעול חיבור Z BAR המותאם באופן מיטבי, שמירת חומר בכל הגבהים ויכולות טכנולוגיות יוצאות דופן. בנוסף, השופלים החדשים כוללים תא מפעיל מפנק אשר נועד לספק את הנוחות בעבודה יומית רבת שעות. התא מכיל שתי דלתות כניסה, ג'ויסטיק הפעלה אלקטרו הידראולי, הגה מתכוונן, כיסא בעל חימום אוטומטי וראות מיטבית.

המעמיסים (שופלים) האופניים מבית קטרפילר הם הבחירה האידיאלית עבורך להבטחת תשואה מקסימלית עבור ההשקעה בתחום החקלאות.

 

 

מיניקאט
בדומה למעמיס האופני, גם המיניקאט של קטרפילר מתמחה בעבודה ממוקדת לתחומי החקלאות השונים.
קטרפילר משקיעה מידי שנה משאבים רבים בפיתוח פתרונות ייעודיים לאפליקציות שונות בתחומי החקלאות, שהפכו את עבודת החקלאים לאיכותית, פשוטה, יעילה וחסכונית.

המיניקאט מסדרה 3D החדשה של קטרפילר עומד באתגרים השונים ומספק את סביבה העבודה המושלמת עבור המפעיל. עם תא מפעיל מרווח יותר, מערכת חכמה לזיהוי אבירי קצה ועוד.

בזכות מגוון רחב של אביזרי קצה שמתאימים לכל משימה בתחומי החקלאות שינוע, פריקה והעמסה. תא המפעיל החדש שנחשב למתקדם בקטגוריה מצויד במיטב הטכנולוגיה ואמצעי הבטיחות למפעיל ולסביבת העבודה.

הסדרה החדשה כוללת את הדגמים: 226D3, 236D3, 246D3, 262D3 ואת הגרסה הזחלית 259D3
 

נוחות מפעיל.
הסדרה החדשה מספקת את חוויית המפעיל האופטימלית בתוך הכלי עם מרווח רחב במיוחד בתא המפעיל בין הג'ויסטיקים המאפשר נוחות ישיבה משופרת.
העיצוב הייחודי של תא המפעיל המורכב מיחידה אחת, כולל איטום מיטבי ולחץ פנימי חיובי ההופכים את סביבת עבודה לנקייה, שקטה יותר ועם ראות מיטבית לכל הכיוונים

מערכת חכמה לחיבור וזיהוי אביזרי קצה
המערכת החכמה לזיהוי וחיבור אביזרי קצה מאפשרת לכלי לזהות את האביזר ולחבר אותו ללא כל צורך לצאת מתא המפעיל (חיבור מהיר הידראולי במקום מכאני)

להיכנס ולצאת מן הכלי בקלות
מפתח דלת רחב יותר (עד 40%) ליציאה וכניסה מהירים יותר ובטוחים יותר

 

 

מאפיינים נוספים:

  • חזרה אוטומטית למצב חפירה – הסדרה חדשה מאפשרת את החזרה האוטומטית של הכלי למצב חפירה, דבר המקל על מפעילים שעוסקים בעיקר בעבודות העמסה וחפירה
  • 2 מהירויות חפירה נסיעה (במקום אחת)
  • מנוע vעומד בתקינת זיהום האוויר העדכנית המחמירה ביותר – Stage V
  • רדיו מקורי של קטרפילר
  • רתמה חשמלית להפעלת אביזרי קצה הדורשים זאת
  • כיסא משוכך אוויר עם חימום וריפוד בד.
  • תאורת LED

מתעניינים בכלים? רוצים לשמוע יותר? השאירו פרטים

 

רב-תכליתיות
ביצוע פעולות מגוונות במכונה אחת עם מגוון אביזרי הקצה המותאמים של קטרפילר לתחומי החקלאות כגון: מזלג, מטאטא, חופר תעלות, מתחחות לעיבוד אדמה ועוד.

חברת טרקטורים וציוד ITE נציגת קטרפילר בישראל מספקת מגוון כלים רחב בתחומי החקלאות הכוללים כמות גדולה של אביזרי קצה שמתאימים לכל משימה של שינוע, העמסה, קרצוף, ניקוי, גידור ועוד.

למעלה

מה נוכל לעזור לך למצוא?

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חכו רגע, יש לנו עוד נושאים שיכולים לעניין אתכם!

פרסמו אצלנו >
נגישות